BERSA THUNDER 9 PRO HAVALI TABANCA, ASG, Havalı Tabancalar
BERSA THUNDER 9 PRO HAVALI TABANCA, ASG, Havalı Tabancalar

BERSA THUNDER 9 PRO HAVALI TABANCA (bt-17302)

Marka : ASG
Fiyat : ₺449,00  + KDV
KDV Dahil : ₺529,82
₺64,80 'den başlayan taksitlerle

BERSA THUNDER 9 PRO HAVALI TABANCA

ASG BERSA THUNDER 9 PRO HAVALI TABANCA
 
İmalatçı: Action Sports Games
Menşei: Danimarka
Marka: ASG
Ürün Kodu: 17302
Model: Bersa Thunder Pro 9
Kalibre: 4.5 mm - .177
Güç Kaynağı: 12 gram Co2 tüp
Mühimmat: Çelik veya metal bilye
Şarjör Kapasitesi: 19
Çıkış Hızı ve Enerji : 122 m/s - 400 fps & 2.6 Joule
Uzunluk: 192 mm
Namlu Uzunluğu: 115 mm
Gövde: Polimer
Gez - Arpacık: Fiber optik
Ağırlık: 530 gram
 
Ürün Hakkında Bilgi: ASG'nin Bersa firması ile yapmış olduğu lisans anlaşması sonucunda Bersa tarafından üretilen Thunder 9 Pro modelinden esinlenerek üretilmiştir. 

BAZI TAVSİYELERİMİZ ve ÖNEMLİ HUSUSLAR:- İlgilendiğiniz havalı tabancayı kullanabilmeniz için 12 gramlık co2 hava tüpüne ve 4.5 mm bilyeye ihtiyacınız vardır. Sitemizi inceleyerek bu ürünleri satın alabilirsiniz.- Tüplü havalı tabancalarınıza takmış olduğunuz hava tüpünü en geç 1-2 gün içerisinde tamamen bitirip çıkartmanız gerekmektedir. Tüp takılı halde uzun süre bekletmeniz durumunda hava oringleri sertleşir ve hava kaçırmaya başlar. Bu hususuna dikkat etmeniz durumunda havalı tabancanızı uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz.- Tüplü havalı tabancalarınızın bakım ihtiyacı için yağlayıcı-bakım tüpü almanızı tavsiye ederiz. Bu yağlayıcı tüp havalı tabancanızın sürtünmesini-aşınmasını en aza indirir, hareketli parçaları yağlar, pratik bakım ile birlikte valf temizliği yapar, parça ömrünü uzatır ve düzenli atış yapmanızı sağlar.
 
GARANTİ: Satışını yaptığımız ürün fatura tarihinden itibaren 1 yıl ASG Türkiye Distribütörü Güral Savunma Sanayi firması tarafından garanti kapsamı altındadır.YASAL UYARI: Satışı yapmış olduğumuz havalı tüfekleri, havalı tabancaları satın alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.