Beretta A400 Xplor Action Gun Pod Yarı Otomatik Av Tüfeği
Beretta A400 Xplor Action Gun Pod Yarı Otomatik Av Tüfeği
Beretta A400 Xplor Action Gun Pod Yarı Otomatik Av Tüfeği

Beretta A400 Xplor Action Gun Pod Yarı Otomatik Av Tüfeği (BA400XAGP)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
3 yıl garanti 100 müşteri memnuniyeti Guvenilir alisveris telefon iletisim 6taksit ucretsizkargo

  

 

A400 Xplor Action: Çok yönlülük ve Klasik Görünüm

 

A400 Xplor Action: Çok yönlülük ve Klasik Görünüm A400 Xplor Action, dağ avlarında, ördek veya küçük avlarda olduğu gibi trap-skeet atışlarında da eşit oranda güc sunan yarı otomatik bir tüfektir. Hızlı aksiyon, hafif ağırlık, hızlı dolum, düşük geri tepme, kolay bakım.. Mavi çelik ve cevizin klasik görünümü ile birleştiren devrimci A400 konseptinin tüm avantajlarını bir araya getiriyor. 12 Kalibre, 66cm, 71cm,76cm namluya sahip olan A400 Xplor Unico yarı otomatik olarak performans ve çok yönlülüğü tanımlar.

 

Kick-Off;

Kick-Off, otomotiv sektöründeki benzer teknolojileri kullanarak dünyadaki tek geri tepme azaltma sistemidir ve% 70'e varan şok emme özelliği sağlar.

 

GunPod 2;

 

 

Kullanılan ilk dijital av günlüğü; sezgisel ve kullanımı kolaydır. Geçen ay kaç atış yaptığınızı veya köpeğinizle kaç mil yürüdüğünüzü merak etmeyin: GunPod 2 sizin için bu istatistikleri artık tutacak! Av meralerındaki önemli noktaları, fotoğraf ve videolarla birlikte artık kullanışlı bir dijital arşivde toplandı. Ayrıca av gününüz ile ilgili bir anı sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak isterseniz, GunPod 2 ile rahatlık ile yapabilirsiniz. GunPod 2'yi kullanmak oldukça kolaydır: sadece uygulamayı başlatmanız, oturumu başlatmanız, akıllı telefonunuzu bir cebe koymanız ve gerisini GunPod 2'de yapmanız yeterlidir. Mobil uygulama av tüfeğindeki * atış onaylarını alacak ve sizi av tecrübenizden rahatsız etmeden sizin için arka planda tüm ilgili verileri toplayacaktır. Ve eve döndüğünüzde, bir web gösterge tablosu, bilgisayarınızda günün en iyi anlarını tekrar görmenizi sağlayacaktır. Artık koşucuları ve bisikletçileri gıpta etmenize gerek yok! Niyayet avcılıkta da bir dijital günlük var.

 

Klasik Görünüm, Kolay Bakım

 

Klasik Beretta mavi çelik namlu ve ahşap dipçik, el kundağının güncellenmiş çizgileri ile A400 Xplor Action, zarif bir tüfektir. Hedefleme ve vuruş yaparken size güvenli bir şekilde atış sağlar. Ön kısımda Beretta Trident logosu bulunur. Tüfek ile atış yaptıktan sonra tekrar hedeflemek hızlı ve kolaydır. A400 Xplor Tüfeği sadece 5 parçaya ayrılır.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Beretta A400 Xplor Action Gun Pod Yarı Otomatik Av Tüfeği

Sistem : Yarı Otomatik Gazlı Ve Kinetik Sistem

Kalibre : 12 Kalibre

Fişek Yatağı : 3""-76 mm

Fişek Kapasitesi : 3+1

Dipçik - El Kundağı : Ceviz

Ağırlık : ± 3100 Gram

Şok : 3 Adet Optima Şok"