Benelli Raffaello Black Yarı Otomatik Av Tüfeği
Benelli Raffaello Black Yarı Otomatik Av Tüfeği

Benelli Raffaello Black Yarı Otomatik Av Tüfeği (BRNB)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
3 yıl garanti 100 müşteri memnuniyeti Guvenilir alisveris telefon iletisim 6taksit ucretsizkargo

  

 

Benelli Raffaello Black Yarı Otomatik Av Tüfeği

 

Yeni Raffaello'nun görünümü, gelişmiş şıklığı geleneksel zarafetle birleştiriyor. Hatları gerçekten modern ama klasik güzelliğe sahiptir. Yeni Raffaello'nun en çarpıcı özelliği, kolay kullanımı öngören şık ve ince bir görünümüdür.

 

Benelli Raffaello Black yarı otomatik tüfeği, avcıların tutkularını tatmin eden ve yüksek atış performansını garanti eden bir av tüfeğidir. Raffaello modellerinin seçkin ve kendine özgü tasarımları üst düzeydedir. Dondurma tekniği , namlunun atış üzerine eşit olarak titreşmesini ve genişlemesini sağlar ve atıştan sonra daha az ısınmaya maruz kalmış olur. Saçma dağılımı daha geniş, düzenli ve topludur, ne kadar fazla atış yapılsa da standardında hiçbir değişiklik olmaz. Dondurma tekniği ile üretilen namlular ayrıca ortalamadan daha uzun ömürlüdür, temizlenmesi daha kolay ve erozyona ve korozyona karşı daha dirençlidir.

 

 

 

Benelli'nin 1967 yılında geliştirdiği Inertia Driven® sistemi sayesinde özel bir ayar gerektirmeden temiz ve güvenilir şekilde çalışır.

 

 

 

Inertia Driven® System Nasıl Çalışır?

 

 

  

 

 

 

 

 

Kullanılan fişeklerin ağırlığına dayanılarak kademeli olarak geri tepmeyi aşamalı olarak emen yeni bir sistem. Ahşap dipçiğin içine gizlenmiş rahatlık! Görünmez olan bu sistem oldukça duyarlı bir sistemdir.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Benelli Raffaello Black Yarı Otomatik Av Tüfeği

Sistem : Yarı Otomatik Kinetik Sistem

Kalibre : 12 Kalibre

Fişek Yatağı : 76 mm

Fişek Kapasitesi : 3+1

Dipçik - El Kundağı : 2 Numara Parlak Ceviz

Ağırlık : ± 2900Gram

Ek Özellikler : Kırmızı Arpacık