Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği
Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği
Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği
Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği
Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği

Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği (BB828USPAT)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
3 yıl garanti 100 müşteri memnuniyeti Guvenilir alisveris telefon iletisim 6taksit ucretsizkargo

Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği

 

 

Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği 

 

"828", Unesco'nun Dünya Mirası Listesi listesinde Urbino'nun tarihi şehrini tanımlayan sayıdır. 828 U süperpoze av tüfeği, geçmişin sanatı ile geleceğin teknolojisini bir araya getiriyor.

 

828 U'nun Gümüş versiyonunun şıklığı, gövdenin şık çizgileriyle ifade edilir; orijinal gravürler, dipçiğe kesintisiz olarak uzanır ve farklı malzemeler arasında formun uyumu yaratır. Ahşap dipçiği, Benelli'nin Progressive Comfort sistemini ve geri tepmeyi ve namlu yükselişini azaltmada mükemmel bir şekilde etkili olan özel bir poliüretan dipçik pedini içermektedir. Hafiflik, konfor, istikrar ve çok yönlülük hepsi nihai ifadesini 828 U'da buluyor. 828 U, süperpoze namluyu kırma ve kapatma arasında mükemmel bir uyum vardır. Benelli'nin süperpoze'nin kalbi sertleştirilmiş çelik kilit plakasıdır. Bu basit ancak ustaca tasarım, sağlam, güvenilir kilitlemeyi garanti eder ve gövdenin mafsal pimlerindeki mekanik zorlamayı ortadan kaldırır. Bu gelişmiş kilitleme sistemini bir alüminyum alıcı ile birleştirerek, Benelli 3 Kg'dan daha hafif ağırlığında, ancak son derece dayanıklı ve mükemmel dengelenmiş bir süperpoze av tüfeği yaratmayı başardı.

 

828 U'nun bir diğer önemli özelliği, hızlı etkili, hassas, kompakt, pratik, güvenilir ve kolay çıkarılabilen tetik ünitesidir.

 

828 U'ya sahip olmak, uyarlanmış konfor ve maksimum doğruluk demektir. Power Bore Power Bore namlulara dondurularak delme işlemi yapılır. Bu da hedefin daha fazla isabet almasını sağlar.

 

 

 

Progressive Comfort, kullanılan fişeklerin ağırlığına dayanılarak kademeli olarak geri tepmeyi aşamalı olarak emen yeni bir sistem. Ahşap dipçiğin içine gizlenmiş rahatlık! Görünmez olan bu sistem oldukça duyarlı bir sistemdir.

 

 

 

Perfect Fitting, mükemmel ve doğal bir uyum için 40 farklı açı ayar seti kombinasyonunun düzenlenmesine izin verir.

 

 

 

Lock Plate, 828 u'nun çelik kilitleme mekanizması açma ve kapama eyleminde mekanik stresi ortadan kaldırır.

 

Ürün Özellikleri:

 

Benelli 828U Süperpoze Av Tüfeği

Sistem : Süperpoze

Kalibre : 12 Kalibre

Fişek Yatağı : 76 mm

Fişek Kapasitesi : 2

Dipçik - El Kundağı :  Özel Yağlı Ceviz Kundak Takımı

Ağırlık : ± 2980Gram

Namlu : 66cm - 71cm